.

.

Гроздобер Изглед Родиум Позлатен Кристал Кристал Легура Пеперутка Свадба Brooch Pin

Гроздобер Изглед Родиум Позлатен Кристал Кристал Легура Пеперутка Свадба Brooch Pin

DEN 672.00
Количина на стоки


Гроздобер Изглед Родиум Позлатен Кристал Кристал Легура Пеперутка Свадба Brooch Pin
Цел Повеќе Од 200изразат бесплатен превозот
Прво да уживаат во слика
Производи Опис
1. Точка Бр. BQ0106
2. Материјал : Цинк легура и Високо-qualitied кристал
3. 100% Нов Бренд,Елегантни,романтични,слободни-олово,слободни-nickle
Превозот
Воздухот мај,DHL,EMS,UPS-от,Можете да го изберете вашиот омилен превозот методи
Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена, ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.Ќе добиете предмети во врска со 3-7 дена откако ние ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе).
Пакет
Ние пак тоа многу delicately, opp вреќа& картичка за секој brooch, 12 компјутери/пак, outher е меур торба и картон.
Плаќање
За безбедност и тебе и мене, ние прифаќаме Зачувам.
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание.
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат.
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот.Верувај ми.Ве молиме не остави негативни повратни информации, ми треба поддршка од сите клиенти.
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас.
Повратни информации
Благодарение толку многу за 5 ѕвезда од секој клиент, предизвика вашиот фидбек е многу важно за нас, ние може да успее со вашите повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ако имате било каков проблем во врска со нашите услуги и производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, и Доверба нас, ние може да го реши секој проблем!!Ве молиме не ни даде негативни повратни информации!! Благодарение толку многу за вашата повратна информација
Ви благодариме за вашата поддршка!!
Уживаат во модата, сопствени мојот накит те прави привлечна!!

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
BQ0106
Големина:
Show in the picture
MOQ:
6pcs/многу
посебни:
Здраво
Occassins:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ