.

.

300pcs 3мм Зелена LED Дифузен Ултра Светла Коло Зелена Led диоди

300pcs 3мм Зелена LED Дифузен Ултра Светла Коло Зелена Led диоди

DEN 604.00
DEN 959.52
-37 %
Количина на стоки


Нов Производ, Топла Продажба, Промотивни,
Се Емитуваат Боја : Зелена(Жолта Зелена)
Големина : 3мм
Леќа Боја : Зелена (Disffused)
Напред Напон (V) : 2.0-2.2 V
Напред Тековната (m A) : 5-20ma
бранова должина (nm) : 570-575 NM
Погледнете Агол : 30-40 степен. Заштеда на енергија И Висока Ефикасност Супер Осветленост Животен век : 50000hours Оперативни Температура : -20 до 55°C, Температура на Чување : -30 до 80°C CE, SGS Сертификат Краток Доведе Димензија е Анодна=18mm,Катоден=16mm
Пакет се вклучени : 300pcs 3мм Зелена LED Дифузен Ултра Светла Коло Зелена Led диоди Работен Напон : 2-2.4 V Работат на струјата : 20 Ma Зрак Агол : 38 Степенот Ако Имате Било какви Други Requirment, ве Молиме Контактирајте Со Нас Слободно.Многу Благодарам!

Емитуваат Боја:
Зелена
Wattage:
1W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
na
Емитуваат Боја:
Зелена
Леќа:
дифузен
Иглички:
2 парчиња
Живот:
долг живот
Пакет:
300pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ