.

.

4 NCCTEC дијамант мелење ПРВЕНСТВО тркала | 100mm Конкретни мелење диск | двоен ред диск

4 NCCTEC дијамант мелење ПРВЕНСТВО тркала | 100mm Конкретни мелење диск | двоен ред диск

DEN 1296.00
Количина на стоки


4" дијамант мелење ПРВЕНСТВО тркала | 100mm Конкретни мелење диск | двоен ред на дискот, што се користи за NCCTEC FH67 dustproof агол мелница.

is_customized:
Yes
Вискозност:
БИЛО
Тврдост:
30#
Абразивни:
дијамант
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
4'' 100mm
Сврзување Агент:
Смола
DIY Материјали:
Електрични
Обликот:
Првенство Во Облик На
Број На Модел На:
4DG22
R

Тие исто така купуваат со овој производ