.

.

Трговија на големо 500pcs 8мм Попуштат Стаклени Монистра Мешана Боја За Накит DIY Бесплатен Превозот

Трговија на големо 500pcs 8мм Попуштат Стаклени Монистра Мешана Боја За Накит DIY Бесплатен Превозот

DEN 711.00
DEN 837.12
-15 %
Количина на стоки


Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега.32 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 500pcs 6mm Oblate Аспект Кристал Монистра, Стаклени Кристал Spacer Монистра Бесплатен Превозот(15 Бои) САД$ 18.60 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 500pcs 10мм Фацетирани Кристал Монистра, Oblate Кристал Spacer Монистра Бесплатен Превозот(15 Бои) САД$ 23.
Повратни информации
* Ние зависи од вашето задоволство да се успее.28 /многу
групи / многу
Симпатична Киселина Сино Стакло Чипови Нерегуларни Чакал Стаклени Монистра За DIY 5 Насоки 85cm/Влакно US$ 16.
* Обично во една поли торба внатре, а потоа во тетрапак надвор. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот electroplating стаклени монистра, 100pcs mxed 20-30мм обоени глазура монистра одговара накит DIY, поцинкуван стакло лабава монистра US$ 15.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail (околу 10-20 работни денови за САД) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.28 /многу
групи / многу
Трговија на големо 500pcs 6mm Rhombus Фацетирани Кристал DIY Монистра Бесплатен Превозот(10 Бои) САД$ 18.28 /многу
групи / многу
Бесплатен Превозот Чакал Форма Лубеницата Црвено Стаклени Монистра 5 Насоки Одговара Завеса DIY US$ 16.02 /многу
парчиња / многу
2mm Rhombus Фацетирани Кристал Монистра За DIY 500pcs Бесплатен Превозот(11 Бои) САД$ 15.32 /многу
парчиња / многу
4mm Rhombus Фацетирани Кристал Монистра За DIY 500pcs Бесплатен Превозот(17 Бои) САД$ 13. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.53 /многу
парчиња / многу
Ретро Кинески Стил Cloisonne Глеѓ Цевка Монистра Мода DIY Додаток 100 PCS US$ 11.28 /многу
групи / многу
Портокал Чакал Форма Стаклени Монистра Нерегуларни Стакло Чип Монистра 5 Насоки трговија на Големо 85cm/Srand Бесплатен Превозот САД$ 16.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова.
Трговија на големо 500pcs Попуштат Стаклени Монистра Мешана Боја За Накит DIY Бесплатен Превозот
Спецификации
Големина : за 8mm
Тежина : околу 1g/pc
MOQ : 500pcs
Боја : мешани
Накит тип : лабава монистра
Материјал : стакло
Време на испорака : 3 дена
Плаќање
* Ние го прифаќаме други начини за плаќање. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте ме за сметка!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.02 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 5 Насоки Розова Боја Чакал Форма Стакло Лабава Монистра За DIY Бесплатен Превозот САД$ 16.
* Ставка мора да се врати во неговата оригинална и НЕИСКОРИСТЕНИ состојба.28 /многу
групи / многу
Трговија на големо 500pcs 8мм Oblate Фацетирани Кристал Монистра, Стаклени Кристал Spacer Монистра Бесплатен Превозот(15 Бои) САД$ 22.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
* Следење број ќе биде дадено по предмети се испраќаат.28 /многу
групи / многу
Бесплатен Превозот 8мм Црна Хематит Лабава Монистра За Накит DIY 5 Насоки(50pcs/Насоки) САД$ 16.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XYTYM
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
about 1g
Број На Модел На:
LB544
Материјал:
Стакло
Minner цел quatity:
500pcs
време на испорака:
3 дена
Внатрешниот дупка големина:
околу 1mm
Големина:
about 8mm
монистра боја:
мешани
Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ