.

.

Бренд Нови DC 12V Реле Модул Напон Реле Одбор за Контрола со Optocoupler SRD-12VDC-SL-В

Бренд Нови DC 12V Реле Модул Напон Реле Одбор за Контрола со Optocoupler SRD-12VDC-SL-В

DEN 287.52
Количина на стоки

Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/ТНТ е 3 до 7 дена. Ви благодариме. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни/Неутрален повратни информации или отворен спор. Ве молиме да ни кажете што дефектот е и вашата цел број, ако барањето размена или гаранцијата. Ние сме ракување на големи пораки секој ден. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Сите предмети ќе брод со следење на број. Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса.
Плаќање Ние прифаќаме Зачувам / Запад Унија. Друг метод на плаќање ве молиме контактирајте со нас. Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со " СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ ". 3 месец гарантира размена. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Предмети се испраќаат од Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Ве молиме ни e-mail или испратете ни aliexpress порака пред да замине било 1,2 или 3 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние го цениме за вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Времето за испорака зависи од превозникот. Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 7 дена од денот на аукција крајот на времето.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. 12 V Реле
Пакет содржи : 1 x 12 V Реле Модул
Имајте на ум : There is no User ' s Manual во пакет.
Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања,ве молиме ни e-mail или испратете ни Aliexpress порака.EMS е 7 до 15 работни дена. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. 1 Година гаранција за не-намерно оштетување на неисправни предмети.
Превозот и Предавање Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод(Воздухопловната/EMS/DHL/UPS/Федекс/ТНТ). Пораки не ќе бидат одговорени во сабота или празници.
Ние прифаќаме alipay(ЗАЧУВАМ), тоа за поддршка Кредитна Картичка, Western Union, TT итн. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во рок од 48 часа. Не НСД лево е подобро од 1-4 ѕвезди за нас. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.

Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
12v реле
Теорија:
Напон Реле
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Заштита На Функција:
Епоксидна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ