.

.

Жена есен Mink крзно дебели skullies beanies капи, женски зимски преголеми водат дебели топло поврзана фокс крзно Заштита на уво капи

Жена есен Mink крзно дебели skullies beanies капи, женски зимски преголеми водат дебели топло поврзана фокс крзно Заштита

DEN 1185.00
DEN 1823.52
-35 %
Количина на стоки


Купони за вас
опис на производот :
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам.
Ве молиме да ја плати во рок од 4 дена од денот на нарачката.
Превозот Термин :
Стандард на Услуги е Кина пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух mail .
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС .
Ние брод понеделник-сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако
сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или
http : //www.ems.com.cn/english-main.jsp (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн) може да се
повеќе од вообичаеното време.
Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се враќа објект :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од датумот на
приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени
состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме прочитајте ги сите
опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се
осигурајте се дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети
кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да не контактирате
веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и
ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас :
Ние сме во моментов се специјализирани за Жените?s,МАЖ и Дете?s Мода. Ние го цениме секој
индивидуален клиент, како и трговија на големо со клиентите. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно
заштеда во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало
за слични или идентични производи.
Се надевам дека во мојата продавница среќен шопинг, вашето задоволство е наша најголема извршување, благодарам
вие.
ГОЛЕМИНА : 50 CM-60 CM

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BAQCN
Материјал:
Крзно
Стил:
Повик
Број На Модел На:
50CM-60CM
R

Тие исто така купуваат со овој производ