.

.

3140 3155 3160 Тонер Чип Ласерски Печатач кертриџ чип Ресетирате за Xerox phaser 3140/3155/3160

3140 3155 3160 Тонер Чип Ласерски Печатач кертриџ чип Ресетирате за Xerox phaser 3140/3155/3160

DEN 864.00
Количина на стоки


Тонер Чип Ласерски Печатач кертриџ чип Ресетирате за Xerox phaser 3140/3155/3160 Печатач модел 3140/3155/3160 Кертриџ модел 108 R00908/108 R00909/108 R00983/108 R00984 Принос 1.5 к/2.5 К MOQ 10 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX Delievery време 1-3 дена Замена на 1 : 1
Answer : ___________________________ Note : има четири видови на кертриџ број, ве молиме не заборавајте да ги проверите и да ми кажете вистинскиот ви треба. Или тоа нема да работи. Благодарам многу!
108 R00908 Компатибилен Чип за Xerox phaser3140/3155/3160 ЕУ EXP 1.5 К PC 108 R00909 Компатибилен Чип за Xerox phaser3140/3155/3160 ЕУ EXP 2.5 К PC 108 R00983 Компатибилен Чип за Xerox phaser3140/3155/3160 ЈУЖНА АМЕРИКА 2.5 К PC 108 R00984 Компатибилен Чип за Xerox phaser3140/3155/3160 CN 2.5 К PC
1.земја на потекло : Кина
2.Карактеристики : конкурентна цена/стабилен печатење способност/ладна супа со ефект
3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија
4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашата
defectiveness стапка е пониска од 0,3%
ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологија
Доверба можеме да го задоволиме вашето барање

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
За Xerox 3140/3155/3160
Компатибилен Бренд:
за Xerox
Стоковните:
Тонер чип за Xerox 3140
Чип модел:
3140/3155/3160
кертриџ модел:
108R00908/108R00909/108R00983/108R00984
Страница:
1.5 К/К 2.5
Замена:
1
Превозот начин:
DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ,EMS
Delievery време:
1-3 дена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ