.

.

Модерната цвеќе онлајн уметничка галерија Tres Vignes III маслото од Ширли Новак Висок квалитет рака насликани

Модерната цвеќе онлајн уметничка галерија Tres Vignes III маслото од Ширли Новак Висок квалитет рака насликани

DEN 3715.00
DEN 4320.00
-14 %
Количина на стоки

Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Без strenched или врамени. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Минималното време : 5-10 дена. Контакт со нас и за други големината ако треба. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Тоа е различно од испорака начин. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Ни остави на пораки за детали. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default.

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40, 36x48, 40x60, 48x72
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ