.

.

CT350307 ДП 405 Тапан Чип Ресетирате за Xerox DP405 Ласерски Печатач тонер рефил

CT350307 ДП 405 Тапан Чип Ресетирате за Xerox DP405 Ласерски Печатач тонер рефил

DEN 1200.00
Количина на стоки


CT350307 ДП 405 Тапан Чип Ласерски Печатач Ресетирате за Xerox DP405
Печатач модел За Xerox DP405 Кертриџ модел CT350307 Принос 60 K MOQ 10 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX Delievery време 1-3 дена Замена на 1 : 1
1.земја на потекло : Кина
2.Карактеристики : конкурентна цена/стабилен печатење способност/ладна супа со ефект
3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија
4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашата
defectiveness стапка е пониска од 0,3%
ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологија
Доверба можеме да го задоволиме вашето барање

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Кертриџ Компонента
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Број На Модел На:
За Xerox DP405
Компатибилен Бренд:
XEROX
Cmmodity:
Тапан Чип За Xerox DP405
кертриџ модел:
CT350307
Страница:
60K
MOQ:
10 Компјутери
Замена:
1
Превозот начин:
DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ,EMS
Delievery време:
1-3 дена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
R

Тие исто така купуваат со овој производ