.

.

10 КОМПЈУТЕРИ Нивото на Водата Регулатори И 10 Крајот Комплет Одговара живина брадавица quail птица пилешко

10 КОМПЈУТЕРИ Нивото на Водата Регулатори И 10 Крајот Комплет Одговара живина брадавица quail птица пилешко

DEN 20160.00
Количина на стоки


Објектот Описи :
1.име на производ : вода регулатор на притисок
2.лесно и брзо stablize притисокот на водата;лесно одржување
3.боја : жолта
4.Тежина : 1.5 килограми /секој.
5. Количина : 10 еа/многу.
6. Водовод големина : Φ25mm ИЛИ квадратни цевка големина : Φ22mm.
Технички параметар
Прилагодливи притисок опсег : 0-0.6 Mpa(0-87 PSI)
Кога Водата притисок е 0,1 Mpa,вода проток на работните државата е 20 кг/мин;проток на вода го оценувате на назад испирање државата е 35kg/мин.Водата под притисок се прикажани од страна на висина на црвениот кружи топката во транспарентна стои цевка.
Употреба :
Работна состојба :
Ротирање на работа&назад-испирање knob насока на стрелките на часовникот,и ротирање притисокот на водата за регулирање на knob.
Нивото на водата во стои цевка се зголемува&намалува со 100mm,проток на вода од брадавица работам ќе се зголемува&намалува од 8-10ml/мин.
Назад испирање државата :
ротирање на работа&назад-испирање knob контра-часовник мудар
rotate притисокот на водата за регулирање на knob насока на стрелките на часовникот, водата е под притисок;
rotate притисокот на водата за регулирање на knob контра-часовник мудри,водата е депресивен.
Политика На Враќање
100% Клиент задоволства! Ако не сте задоволни со нашата производот откако ќе го добијат. Ве молиме контактирајте со нас прво потоа вратете го назад кон нас во рок од 14 дена од плаќање на враќање поштарина од себе, ние ќе рефундирање на парите назад кон вас.
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
2.Ако цел повеќе од еден број или цената на стоката што цел е над 600 ДОЛАРИ,што е подобро цел многу со многу

Големина:
XS
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Бренд Име:
LS
Број На Модел На:
RegulatorH10
Материјал:
Пластични
боја:
жолта
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ