.

.

(TC35) компатибилен пластични топ кап покритие за canon СТР-210 СТР-815 СТР 810 510 210 815 мастило кертриџ

(TC35) компатибилен пластични топ кап покритие за canon СТР-210 СТР-815 СТР 810 510 210 815 мастило кертриџ

DEN 1911.36
Количина на стоки


компатибилен пластични топ кап покритие за canon СТР-210 СТР-815 СТР 810 510 210 815 мастило кертриџ
100% одговара на касети
добро за инк-џет кертриџ за рециклирање
*** едноставна операција од страна на лепак
** големина на : 5.7*3.4*1.2 cm
* тежина : 5.4 g/pc

Број На Модел На:
за canon СТР-210 СТР-815 СТР 810 510 210 815
боја:
BK
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ