.

.

3 полирање подлога за конкретни БЕСПЛАТЕН превозот | 80mm дијамант керамика обврзници подлога | алуминиум тело трајни производи за 2000 квадратни метри

3 полирање подлога за конкретни БЕСПЛАТЕН превозот | 80mm дијамант керамика обврзници подлога | алуминиум тело трајни производи

DEN 1731.36
Количина на стоки


3" полирање подлога за конкретни БЕСПЛАТЕН превозот | 80mm дијамант керамика обврзници подлога | алуминиум тело трајни производи за 2000 квадратни метри.
ронки : 50# 100# 200# 400# 800# 1500# 3000#

is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
3'' 80mm
Големина:
3'' 80mm
DIY Материјали:
Електрични
Подлога Материјал:
дијамант
Број На Модел На:
3CP1
R

Тие исто така купуваат со овој производ