.

.

Проектор Крушка Светилка модул LMP47/610-297-3891/POA-LMP47 за PLC-XP41 PLC-XP46 PLC-XP41L PLC-XP46L проектор

Проектор Крушка Светилка модул LMP47/610-297-3891/POA-LMP47 за PLC-XP41 PLC-XP46 PLC-XP41L PLC-XP46L проектор

DEN 3839.00
DEN 4128.00
-7 %
Количина на стоки

Објектот специфики :
Бренд модел : LMP47
Соодветен број на модел : PLC-XP41 PLC-XP46
Сијалицата моќност : 275 W
Услуга живот : 2000 H
100% НОВИ Компатибилни Светилка со Домување
СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА
Тоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка. Само за да се олабави неколку завртки. За светилка модули, тоа е едноставна, отворете го проекторот светилка врата, извади стара ламба модул, и вметнете во нов, во тоа.
ГАРАНЦИЈА
Купи со доверба, сите наши светилки се со 90 дена гаранција. Купувачот може да го врати светилка во рок од 90 дена, во случај да има квалитет проблем;
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Објектот слика :
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
LMP47/610-297-3891/POA-LMP47
R

Тие исто така купуваат со овој производ