.

.

Гарантира Вистинска Сребро Pendant 925 Sterling Silver Neckalce Pendant За Девојки Двојно Срцето CZ Сребро Pendant Бесплатен Превозот

Гарантира Вистинска Сребро Pendant 925 Sterling Silver Neckalce Pendant За Девојки Двојно Срцето CZ Сребро Pendant Бесплатен

DEN 524.00
DEN 609.12
-14 %
Количина на стоки


Детали За Производот : ( Pendant Само)
Материјал : вистински 925 sterling silver (100% гаранција)
Површината Позлатен : 18 K platinum
Скапоцен камен : осум срце и осум стрелките на сечење
Pendant Големина : за 1.32 cm x 1.3 cmm ( ширина x висина )
Производ Пакет :
Спецификација : сите предмети се 100% гарантира 925 sterling silver во нашата продавница. Бесплатен превозот за сите предмети, трговија на големо и на мало е availabe. За некои објекти со мин. цел, ние прифаќаме мешана содржина,боја и големина. За прстените, ве молиме ги споделите со нас големината кога у место цел, тоа е многу важно за у и нас. Благодарам многу!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти на светот.
2) Ако цел вредност помала од $300, ние ќе ја испорача вашата стока од Кина/HK Пост Воздух Mail. Ако цел вредност над $300, ние ќе ја испорача од Експрес испорака (DHL,UPS-от или ЕМС) .
Забелешки :
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па кога не можете да изберете Кина пост воздух mail или HK пост воздух mail, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го промени тоа во ЕМС бесплатен превозот за вашата нарачка за обработка, но ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост воздух mail или HK пост воздух mail бесплатен превозот. Ви благодариме за вашиот вид understan г.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди разумна цена за најдобри стока и услуга за вас.
3 ) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Благодарам многу!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
R

Тие исто така купуваат со овој производ