.

.

бесплатен превозот јасно 100Pcs 10мм 4 PIN Заеднички Анодна ЦРВЕНА ЗЕЛЕНА СИНА RGB LED долг живот добар квалитет

бесплатен превозот јасно 100Pcs 10мм 4 PIN Заеднички Анодна ЦРВЕНА ЗЕЛЕНА СИНА RGB LED долг живот добар квалитет

DEN 883.00
DEN 1103.52
-20 %
Количина на стоки


4 Игли со Заеднички Анодна
Иглички секвенца : ЦРВЕНА /Заеднички Анодна(позитивни терминал)/ Зелено / Сино
Големина : 10мм
Леќа Боја : Вода Јасна
Напред Напон (V) : 2.5~3.2
Погледнете Агол : Околу 40 степен.
Светлосен Интензитет : 7000/8000/9000mcd

Емитуваат Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
човековите осветлување
Број На Модел На:
xw788994
боја:
RGB
Дијаметар:
10мм
Леќа:
Јасно
Пакет:
100pcs/многу
Живот:
долг живот
R

Тие исто така купуваат со овој производ