.

.

Аниме Vocaloid Cosplay Hatsune Miku Костим Со Ponytails Перика Сет Без Ракави Жените Облека За Ноќта На Вештерките Со Вратоврска

Аниме Vocaloid Cosplay Hatsune Miku Костим Со Ponytails Перика Сет Без Ракави Жените Облека За Ноќта На Вештерките Со Вратоврска

DEN 3979.20
Количина на стоки


Аниме Vocaloid Cosplay - Аниме Vocaloid Cosplay Hatsune Miku Костими Freeshipping
Vocaloid е пеење синтисајзер апликација развиена од страна на Јамаха Корпорација која им овозможува на корисниците да синтетизира пеење со внесување во стихови и мелодијата. Таа користи Јамаха е Vocaloid синтетизирање технологија со специјално снимен глас на глас актери или пејачи. За да креирате некоја песна, корисникот мора да внесување на мелодијата и текстот.
Опис :
Cos Компонента : Јакна + Здолниште + Вратоврска + Ракави + Перика
Cos Текстура : Крпа
Coser Properites : Кајгана
Костим За Продажба Тип : Прилагодите
Функција :
Ова е најдобриот сет за Vocaloid фанови.
Овој пакет на костими направени од страна на искусни професионални казанџии.
Возрасен и дете големини на Располагање. Ве молиме белешки големина кога ќе го порачаат.
Vocaloid Hatsune Miku Cosplay Униформа тука има сина и црна боја. Сина вратоврска. Vocaloid Hatsune Miku Cosplay Униформа е кул и шармантен избор. Ќе ви се допадне. Без разлика во цената и квалитетот, Vocaloid Hatsune Miku Cosplay Униформа ќе биде најдобро.
Трговија на големо цена, со висок квалитет и вредни костими, ние се тестира strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за тоа ,така што ние може да испрати точниот стоки што навистина сакате да го купите, големина се достапни : available : S M L XL XXL за стандардни податоци за големината , ве молиме проверете ја големината на сликата
Напомена :
За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви.
Vocaloid Cosplay
1,Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од (7) дена од денот на испорака.
2,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
3,Можеме да зависи од нашите клиенти задоволства за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
4,Ако сте задоволни со нашата предмети,може ли да ве молиме да ни остават активни повратни информации . Тоа е навистина го ценат тоа!!!
1.Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 5 работни дена од потврдена исплатата.
2. Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.
* Кина Регистрирани Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена ; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена .
3.Ние ќе брод да го ЗАЧУВАМ адреса на само .Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
4.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично.
5.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Број На Модел На:
Hatsune Miku cosplay костим
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Hatsune Miku
Вклучувајќи:
Јакна + Здолниште + Вратоврска + Ракави
Материјал:
Единствен Платно
Возрасна Група:
Возрасни лица
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Тип На Објект:
Носии
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Знаци:
Цртан Лик Костимите
објектот стил:
Vocaloid
R

Тие исто така купуваат со овој производ