.

.

Livolo Бела Кристално Стакло Панел, Една Банда Телефонски Приклучок / Штекер ИС-C791T-11, Без Приклучок адаптер

Livolo Бела Кристално Стакло Панел, Една Банда Телефонски Приклучок / Штекер ИС-C791T-11, Без Приклучок адаптер

DEN 386.00
DEN 428.64
-10 %
Количина на стоки


Примена:
Станбени / Општа Намена
Бренд Име:
Livolo
Заземјување:
Не-Заземјување
Стандард:
80mm*80mm*35mm
Број На Модел На:
ИС-C791T-11
Номинална Струја:
10A
боја:
Бела
Температурата На Работа:
-30℃-70℃
Материјал:
Стаклен панел
Големина:
80mm*80mm*35mm
Номинална Напон:
250V
R

Тие исто така купуваат со овој производ