.

.

19*12.5*3.3 cm 24 Мрежа Транспарентен ПП Пластични Поставен Накит Кутија Мали Решетки Медицина Чување на Кутии C007

19*12.5*3.3 cm 24 Мрежа Транспарентен ПП Пластични Поставен Накит Кутија Мали Решетки Медицина Чување на Кутии C007

DEN 206.00
DEN 218.88
-6 %
Количина на стоки

Материјал : ПП пластични
Големина : Периферни : 19*12.5*3.3(L*W*H) CM
Секоја мрежа : 4.1*2.3*3.3(L*W*H) CM
Тежина : 136g

Бренд Име:
AllAccessories
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
C007
Објектот Висина:
3.3cm
Објектот Должина:
19cm
Објектот Тежина:
136g
Објектот Ширина:
12.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
ОЕМ:
AllAccesories
R

Тие исто така купуваат со овој производ