.

.

Хонг Конг-стил shungee-ружино дрво мали полирање на авионот

Хонг Конг-стил shungee-ружино дрво мали полирање на авионот

DEN 2740.80
Количина на стоки


Висок квалитет на Хонг Конг-стил shungee-ружино дрво мали полирање авион #
Најдобрите дрво алатка
Сечилото е направен од висок голема високо-брзински челик
Авион должина : 4" (100mm)
Намалување ширина : 6/7" (22mm)
Виолончело rib алатки,Електрични железо, Виолончело создателот е алатки US$ 95.00 /парче
luthier алатка, виолина&виолончело електрични Purfling Ритам Машина прилагодливи стојат САД$ 50.00 /парче
5pcs различни luthier алатка,мост нож,машина, итн., US$ 34.00 /многу
5 парчиња / многу
Мини Абонос Јапонски Клупата Авион US$ 30.00 /парче

Бренд Име:
Bai Fei Te
Употреба:
Универзална
Број На Модел На:
виолина алатка
R

Тие исто така купуваат со овој производ