.

.

Етничките Кинески Збор Перница Перница Покрива 18inch Двојно двострано Шема Висок Квалитет на Патент Pillowcases Lumbar перница Поставува

Етничките Кинески Збор Перница Перница Покрива 18inch Двојно двострано Шема Висок Квалитет на Патент Pillowcases Lumbar перница

DEN 1872.00
Количина на стоки


Режимот на транспорт
> = 5pcs Слободни ЕМС express, време : 8 - 10days.
Спецификација
Материјал : Damask Мерки : 45 x 45 см
Боја : црвена,сина,зелена,жолта,темноцрвена,црна,кафеава
Количина : 2 парчиња/многу
Пакување : Едноставен пластична амбалажа
Кориснички услуги
може да го прилагодите различни стилови и големини;
Политика На Враќање
Ако Стоките имаат проблеми со квалитетот, следната пратка се направи до бројот.
Објаснување
1. Пристигнување време е обично 20 - 59days, 60 дена подоцна не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние кога пратката, ќе ја испита производ на квалитетот; Има прашање товар, ние не ќе ви даде
3. Кога ние не на интернет, може да поднесе налог , по што оди на работа, добива во вашиот налог, ќе контакт со вас.
За продавачот
Ние сме свила преработка и маркетинг на традиционалната Кинеска култура занаетчиски претпријатија Свила производи вклучуваат : 1. Подарок Перница
2. Чевли кеси
3. Накит, кутии, вреќи
4. Паричникот чанта
5. Чанти
6. Козметички кеси
7. Мобилен телефон кеси
8. Камерата случај кеси
9. Silks Огледало
10. Кармин кутија
11. перници Маска
11. Влечки
12. Стакло Увеселителен парк, placemat
13. складирање Бонбони кутии
14. шише вино покрие кеси
13. Табела тркачи маса крпа
14. Лаптоп компјутер торба
15. Децата свила облека , капи
16. мажите Марами жените Шамија
17. мажите вратоврска, Sleepwear
18. Извезена Handkerchief
19. Бизнис картичка Кутија Дневник лаптоп
Занаети од традиционалната Кинеска култура Директориум
1. Silks Изработката Кукли
2. Занает мажите Фанови жените Фан
3. Метален Клуч синџири Серија : Пекинг Опера Маска панда Антички Облека итн.
4. Насликани Дрвени Чешли Серија : Мобилен Телефон ремени& Шарм, Копче синџир Чешли, итн
5. Кадифен Панда Серија клучни прстен, мобилен телефон ремени& Шарм , Влечки, Ракавици, итн
6. Пекинг Опера Маска маски
7. Cloisonne Накит
8. Кина јазол автомобил виси
9.Cloisonne Топката Пен
10. Пивско Шише настроената
11. Стапчиња за јадење
12. Хартија-сечење, Фенер
13. Врежан lacquerware Занаети
14. Ткаенина Занаети
од 2000 година, до сега, веќе има Десет години, богатство од продажбата на искуство, е заштита на вашиот шопинг, не само со висок квалитет и цена е многу прифатлива. Сите видови слики, од ист вид со слики. Ве молиме да се увери дека ги купите.

Големина:
450mm*450mm
боја:
Црна, Виолетова, Зелена, Кафеава, Црвена, Жолта, Длабоко Сино
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Писмо
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Број На Модел На:
multisize
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
свила brocade
R

Тие исто така купуваат со овој производ