.

.

Големо на Нова Месинг luthier е fingerboard Авион Алатка

Големо на Нова Месинг luthier е fingerboard Авион Алатка

DEN 5620.80
Количина на стоки


Ретки Месинг luthier е fingerboard Авион Алатка , месинг метално тело и high speed челик со ножеви
Многу лесен за користење. long-lived
Вкупна должина : 145mm
Намали ширина : 30мм
Shungee ружино дрво Ритам Авион US$ 53.00 /парче
luthier алатки,виолина вратот продолжување мерење алатка US$ 35.00 /парче
Новите поголеми остри завртка тип двојна бас крајот pin reamer US$ 135.00 /парче
5pcs различни luthier алатка,мост нож,машина, итн., US$ 34.00 /многу
5 парчиња / многу

Бренд Име:
Bai Fei Te
Употреба:
Универзална
Број На Модел На:
виолина алатка
R

Тие исто така купуваат со овој производ