.

.

Organza Лента (3/8)1cm*50yard, Црвена, Розева, Сина, Жолта, Бела, Стотици Бои, Најдобро за Giftbox, Забава, Свадба

Organza Лента (3/8)1cm*50yard, Црвена, Розева, Сина, Жолта, Бела, Стотици Бои, Најдобро за Giftbox, Забава, Свадба

DEN 1056.00
Количина на стоки


3/8"/1cm*50yard/ролна, 10rolls/пакет
Ве молиме да ни кажете што е боја не ви треба кога ќе нарачате.

Тип На Производ:
Панделки
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
3/8
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
R

Тие исто така купуваат со овој производ