.

.

10 парчиња 1880-1920/1990-2170MHZ 15DBI 3G SMA антенски Приклучок Машки конектор за Антена За Huawei B932 B933 B970 E960 E968

10 парчиња 1880-1920/1990-2170MHZ 15DBI 3G SMA антенски Приклучок Машки конектор за Антена За Huawei B932 B933 B970 E960 E968

DEN 2352.00
DEN 2476.32
-5 %
Количина на стоки

1920-2100 Mhz 15dbi 3 G антена со SMA машки конектор За Huawei B932 B933 B970 E960 E968
Спецификации :
Стандард : Главни Технички Спецификации Фреквенција : 1880-1920/1990-2170 MHZ VSWR : Стекнат : 15d Bi Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 50 W Текст Отпорност : 50 Ohms номинална Димензии : 42.8 cm*1.4 cm Конектор Тип : SMA приклучокот,машки pin Инсталирате Начин : Адсорпција
PS : на Мојот пријател,овој антената треба да се прилагоди,па обработка на време е 5 дена.Но нормално тоа трае околу 2-3 работни дена.Па ние ќе брод надвор побрзо за вас откако е завршена.Pls ни даде љубезно разбирање.
60 W 12 V 5 A префрлување напојување,100 V/240 V AC влез,излез 12 V бесплатен превозот САД$ 12.09 - US$ 20.19 /парче
USB 6 во 1 полнач флексибилен Usb кабел/USB адаптер за i Phone/Nokia/Samsung бесплатен превозот САД$ 20.24 - US$ 31.91 /многу
10 парчиња / многу
Перо Допир Метал Пенкало за Apple ipod на допир, IPhone 3 G 3 GS 4 4 G Ipad 2 Нови бесплатен превозот САД$ 9.18 - US$ 17.88 /многу
10 парчиња / многу
3w LED Драјвер 85/265 V AC влез,5/12 V DC излезна Енергија на Снабдување со бесплатен превозот САД$ 31.12 - US$ 45.69 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот анти-зрачење преносни Ретро Мобилен телефон за iphone4/4 G/3 G/ipad/ipad2 трговија на големо US$ 13.56 - US$ 17.06 /парче
Рог Стојат Засилувач,Рог звучник за iphone 4, звучник,4 G Без надворешна сила + Заштита на Животната средина бесплатен превозот САД$ 24.71 - US$ 37.56 /многу
10 парчиња / многу
PC Мини 4 Портен USB 2.0 480 Mbps Голема Брзина Кабел Центар Човек бесплатен превозот САД$ 26.51 - US$ 42.92 /многу
10 парчиња / многу
Mr16 3 W Енергија Заштеда на Енергија Led Светло вградна светилка Топло Бела Крушка Светилка 12 V бесплатен превозот САД$ 44.47 - US$ 62.62 /многу
10 парчиња / многу
2.4 GHz 10d Bi WIFI WLAN Extender Рутер Антена за Безжична LAN Картичка + Магнетни стојат бесплатен превозот САД$ 17.33 - US$ 26.89 /парче
3 метри Кабел SMA Машки Директно GPS Навигација Антена бесплатен превозот САД$ 42.72 - US$ 60.40 /многу
10 парчиња / многу
900-1800 Mhz GSM Антена 5dbi SMA машки приклучок директно со Магнетна база за Шунка радио бесплатен превозот САД$ 4.48 - US$ 9.80 /парче
GSM Антена 433 Mhz 3dbi SMA Приклучок директно со Магнетна база за Шунка радио бесплатен превозот САД$ 19.93 - US$ 31.52 /многу
10 парчиња / многу
GSM, GPRS Антена 900-1800 MHz Изградена-во SMA машки конектор директно бесплатен превозот САД$ 1.58 - US$ 6.56 /парче
GSM Антена 900-1800 Mhz 5dbi SMA машки приклучок директно со Магнетна база бесплатен превозот САД$ 4.48 - US$ 9.80 /парче
SMA Plug Crimp RG174 GSM, GPRS 900/1800 MHz Антена 7-8dbi Магнетна база Кабел 3М бесплатен превозот САД$ 25.84 - US$ 39.01 /многу
10 парчиња / многу
2.4 GHz 6d Bi Omni WIFI Антена RP-SMA конектор за безжичен рутер/безжични Lan мрежи бесплатен превозот САД$ 20.67 - US$ 32.46 /многу
10 парчиња / многу

Број На Модел На:
OL0790
Бренд Име:
onelinkmore
R

Тие исто така купуваат со овој производ