.

.

Бесплатен превозот-Убава Ангел Пердув Крилја Мулти-Бои МАЛИ Погоден За Деца на Возраст од 1-5

Бесплатен превозот-Убава Ангел Пердув Крилја Мулти-Бои МАЛИ Погоден За Деца на Возраст од 1-5

DEN 2280.00
DEN 2400.00
-5 %
Количина на стоки


Карактеристики
* Четири бои ангел пердув крилја
* Најпопуларните крилја дека сите ќе се допаѓа
* Прекрасни материјал се направи со врвен квалитет и долго време се користи
* Деца и ученици ќе се допаѓа
* Лесно превозот и жешка точка за препродава
Боја
Црна/Whte/Red/Розова
Материјал
Наредени со Картон + Пердуви
Големина(S)
45см*36cm(1-5 години)
Големина(М)
55cm*37cm(5-10 години)
Големина(L)
60cm*45см(10-14 години)

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
TS001
Шема:
Полна Боја,Ангел
Материјал:
Пердув
R

Тие исто така купуваат со овој производ