.

.

100 парчиња Сребро Позлатен Осветлени Хром Копчето со microswitch за Аркадна Игра Машина додатоци Аркадна Кабинет Делови

100 парчиња Сребро Позлатен Осветлени Хром Копчето со microswitch за Аркадна Игра Машина додатоци Аркадна Кабинет Делови

DEN 2880.00
Количина на стоки

Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Pls остави порака за вашето барање, кога ќе нарачате .
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали. Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас.Откако ние брод на стоки надвор.Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.И ние ќе управуваат со цел за тебе.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот.
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1.
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . Повратни информации : 1.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www. За Забава машини. Негативни повратни информации не реши ништо.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас.Вие само треба да оставите белешка за нас кога ќе се направи исплата. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен.Ние не можете да ги промените боите и, исто така, не може да го откаже купувањето, ако ние не ја добиете вашата Прилагодите Бараат. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.

Бренд Име:
TIMEHARVEST
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
30мм Осветлени Хром Копчето
Тип:
аркадна игра машина делови
Тип:
Хром LED Push Button
Атрибут 1:
сребрена плоча
Атрибут 2:
осветлените
Вклучуваат 1:
LED
Вклучува 2:
светилка носителот
Вклучува 3:
Нут
Боја на располагање:
Црвена/Зелена/Блу/Бела/Жолта
Вклучува 4:
microswitch(2 терминал)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ