.

.

21teeth 1.5 М челик крило со ширина 15mm

21teeth 1.5 М челик крило со ширина 15mm

DEN 756.00
Количина на стоки


Воведувањето на 21teeth 1.5 М челик крило со ширина 15mm
21teeth 1.5 М челик крило со ширина 15mm
модул : 1.5
забот број : 21
ширина : 15mm
централната дупка : 8mm
центар : еден
диплома : 20
материјал : C45 челик
боја : црна
количина : 5pcs
Пакување :
1.Ние продаваме 1,0 M челик крило со pack
Пакет се вклучуваат,
5pcs 21teeth 1.5 М челик крило со ширина 15mm
Ако имате некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Trista Zhang
Нашите trademanager број, cn200847027
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ако имате некои истрага за плаќање , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Воведувањето на нашите други производи :
1.Ние снабдување на мерењето макара следните серија : XL,L,H,Т,HTD,ВО
2.ние, исто така може да произведе pulleys дури и големината не се во форма
3.OEM/ODM : понудени
3.Оваа макара е дизајниран за да нашите Мексико Клиенти.
Предност :
1.ние сме стручни во производство на времето брзини,ние можеме да снабдување на производи според цртежи.сите видови на времето макара,ние може да машински.
2.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .
3 .Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.
4.Ние се направи бизнис со дански клиенти за многу години. Така можете да ни веруваат .Даде секоја друга шанса да ги постигнеме нашите win-win.
Слики на Други производи :
Answer : ___________________________ NOTE :
Како делови производителот, Ние сме сигурни дека ви обезбеди не само високо квалитетни производи ,
но, исто така, разумна цена и добра услуга.
Можете да fide нашите друг производ беше продаден на нашите француски на клиентите, како на следниов линк
http : //www.aliexpress.com/product-gs/368566454-Timing-pulley-wholesalers.html
Па ние мислиме дека , Aliexpress е лесен начин да се купат она што го сакате.
Ви посакувам среќен шопинг!
C45 челик 20teeth 1.5 М поттикне опрема со 13mm ширина 10мм централна дупка US$ 15.75 /пакет
Најлон тркала опрема US$ 30.93 /парче

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Bevel Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20 степен
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Се покрене
Број На Модел На:
1.5 м
Ширина:
15mm
Материјал:
C45
Забите број:
20
модул:
1..5
степен:
20 степени
Централната дупка:
8мм
центар:
еден
боја:
Црна
Количина:
5pcs
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ