.

.

MS20676 Мода Накит Сетови Сребро Позлатен Пурпурна/Леопард/Сино/Сива Бои Уникатен Дизајн Партија Подароци Висок Квалитет Бесплатен Превозот

MS20676 Мода Накит Сетови Сребро Позлатен Пурпурна/Леопард/Сино/Сива Бои Уникатен Дизајн Партија Подароци Висок Квалитет Бесплатен

DEN 436.00
DEN 623.52
-30 %
Количина на стоки


Бренд За Накит Сетови,Висок Квалитет.
Бои : Виолетова,Леопард,Сина,Сива.
Големина : Pls видите слики.
Кина Пост Воздух Mail $1.5 Линк :
e Packet $2.0 Линк :
e Пакет $3.8 Линк :

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Број На Модел На:
MS20676
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
Виолетова/Леопард/Сино/Сива
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Смола Монистра
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ