.

.

Livolo Бела Кристално Стакло Панел, Една Банда Компјутер Штекерот / Излезот ИС-C791C-11, Без Приклучок адаптер

Livolo Бела Кристално Стакло Панел, Една Банда Компјутер Штекерот / Излезот ИС-C791C-11, Без Приклучок адаптер

DEN 443.00
DEN 491.52
-10 %
Количина на стоки


Број На Модел На:
ИС-C791C-11
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Livolo
Заземјување:
Не-Заземјување
Стандард:
80mm*80mm*35mm
Номинална Струја:
10A
боја:
Бела
Температурата На Работа:
-30℃-70℃
Материјал:
Стаклен панел
Пакување Детали:
картонска кутија
Големина:
80mm*80mm*35mm
Номинална Напон:
250V
R

Тие исто така купуваат со овој производ