.

.

Бесплатен превозот со следење на број (5 парчиња/многу) 6pin DIN приклучок машки Конектор

Бесплатен превозот со следење на број (5 парчиња/многу) 6pin DIN приклучок машки Конектор

DEN 332.16
Количина на стоки

DIN Приклучок Конектор 6 Pin со Пластична Рачка
Опис :
- тело : ABS Пластика
- Pin : Бакар Никел Позлатен
- Штит : Нерѓосувачки Никел Позлатен ќе се заинтересирани во

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL0603-1
боја:
Црна
Стил:
Директно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пол:
Машки
Тип:
Din
Примена:
Осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ