.

.

Linhuipad Микрофон Пена Windscreens, WS-1032 ,Сунѓерот шофершајбната ,10мм отворање и 32-милиметри внатрешна должина ,10 компјутери /многу

Linhuipad Микрофон Пена Windscreens, WS-1032 ,Сунѓерот шофершајбната ,10мм отворање и 32-милиметри внатрешна должина ,10 компјутери

DEN 475.20
Количина на стоки


. Микрофон пена windscreens WS-1032 во црна боја.
. Микрофон сунѓерот ветробрани
. Расположливиот Микрофон опфаќа
Големина на : внатрешен opening10mm & внатрешна должина 32-милиметри . Целокупната дијаметар 22mm & Целокупната должина 38mm. Тоа одговара на микрофони со микрофон со дијаметар од 9-11mm, поради пена еластичност .
Карактеристики :
. За да се заштитат Микрофони од бучавата во позадина & правец на бучава
. Да ги красат Микрофон со шарени капи .
. За да се задржи Микрофони далеку од влажност, особено кога се зборува .
. Лесно отстранете ја и заменете ја носи еден
. Висок квалитет и еластична пени .
Пакет :
Имаме печатени етикета знаци sticked врз polybag , како што е подолу . Тоа јасно покажува вашата нарачка информации .
Пакет За Следење
Ние брод вашата нарачка преку Сингапур Пост со релативна следење на број . Тоа е deliveried на врата . Тоа е лесно за вас да се следи статусот на вашата нарачка во рамките на веб-страница подолу .
www.singpost.com
www.17track.net/index_en.shtml
Увозни Давачки
Вие не треба да се покријат било локалниот обичај должност , како што се ниско-вредност на објектите .
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратни информации ако се satisified со нашиот производ и услуга .

Број На Модел На:
WS-1032
Бренд Име:
Linhuipad
Тип На Објект:
Windscreens & Сунѓерот
Пакет:
No
Материјал:
пена
Големина:
ID 10MM & IL 32MM
Боја :
Црна
Име :
Микрофон Пена Ветробранското Стакло
превозот метод:
Сингапур Пост Превозот
Количина:
10 компјутери / многу
Место на Потекло:
Сингапур Пост
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ