.

.

бесплатен превозот Нов дизајн мода печурки асиметрични обетки

бесплатен превозот Нов дизајн мода печурки асиметрични обетки

DEN 96.00
DEN 120.00
-20 %
Количина на стоки


ПРЕВОЗОТ :
1-Ние брод на сите наши предмети на светот од страна на EMS,DHL,UPS-от ,FEDEX, ТНТ, Хонгконг пост или Кина Пост.
2 - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ :
а. Примерокот ќе биде пратена од Хонгконг пост или Кина Пост.
б. За испраќање непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. Одлуката на нас е финалето.
3-Време На Испорака :
а. DHL,UPS-от ,FEDEX, ТНТ експрес испорака обично се 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.
б. EMS изразат испорака обично се 5-8 дена зависи од земјата доставени до.
в. Хонгконг пост или Кина Пост : како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток,Источна Евра, Африка изобилуваат 15-30 работни дена.
г. Тоа ќе потрае 1-3 работни дена за превозот во Кина.
4 - Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања.
5 - Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност
6 - Овој пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
7 - Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
Ветено од страна на Продавачот
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш .

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
ENZE
Број На Модел На:
youshitouzhele
R

Тие исто така купуваат со овој производ