.

.

Нови Пристигнување! Wantai Nema 17 Stepper Моторни 42BYGH801 54oz-во+Возачот DQ420MA 1.7 НА 36V 128Micro+Моќ CNC Рутер Плазма Мелење Пена

Нови Пристигнување! Wantai Nema 17 Stepper Моторни 42BYGH801 54oz-во+Возачот DQ420MA 1.7 НА 36V 128Micro+Моќ CNC Рутер Плазма

DEN 1782.00
DEN 1896.00
-6 %
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница!
Сакате да имате добар шопинг!
Оваа ставка вклучува :
1 КОМПЈУТЕР Nema 17 Stepper моторни 42 BYGH801 со 0.4 А 3800g.см(54oz-во)
1 КОМПЈУТЕР Stepper Возачот DQ420 MA with1.7А/36 VDC/128 Microstep замена 415 B
1 КОМПЈУТЕР напојување : 24 V 100 W
Ве молиме потврдете превозот метод и такси превозот пред плати!
Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!
Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!
1 stepper мотор : 42 BYGH801
2 stepper моторни возач : DQ420 MA
3 напојување : 24 V 100 W

сертификација:
ROHS,CE,ISO
Тип:
Хибрид
Број На Модел На:
42BYGHH801
Фаза:
2
Одржување На Вртежен Момент:
3800g.см(54oz-во)
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Тековната / Фаза:
0.4 на
stepper моторни возачот:
DQ420MA
Application1:
curving,сечење,мелење машина
Application2:
cnc рутер за знакот&graphc,метал&пластика
Напојување:
100W 24V
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ