.

.

КЛИПОТ СОБРАНИЕ (EME55/DLE55)

КЛИПОТ СОБРАНИЕ (EME55/DLE55)

DEN 671.04
Количина на стоки


КЛИПОТ СОБРАНИЕ (EME55/DLE55)

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
EME55-4
РК Делови и Accs:
Мотори
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ