.

.

новата замена мопед/џеб одговара carburetor PHBG21mm клонирани од dellorto

новата замена мопед/џеб одговара carburetor PHBG21mm клонирани од dellorto

DEN 1584.00
Количина на стоки


новата замена мопед/џеб велосипед carburetor 21mm
Копирани од DELLORTO PHBG .
И ако ви треба голема количина ве молам прашај ме за добра цена.
За било какви прашања ве молиме прашајте ме за повеќе информации.
За било какви прашања ве молиме прашајте ме за повеќе информации.
бесплатен превозот цена ,Брод на светот

Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
600g
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
SherryBerg
Специјални Функции:
Carburetor
Објектот Дијаметар:
8cm
Материјал Тип:
Метал
21mm:
dellorto стил
Тип:
Carburetor
Место на Потекло:
Хонг Конг
R

Тие исто така купуваат со овој производ