.

.

HID Xenon комплет Грешка Декодер Може да-автобус Компјутер Предупредување Подигнат Canceller Capacitor Анти-Треперење За BMW АУДИ итн

HID Xenon комплет Грешка Декодер Може да-автобус Компјутер Предупредување Подигнат Canceller Capacitor Анти-Треперење За BMW

DEN 475.00
DEN 528.00
-10 %
Количина на стоки

Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Елиминирање на "Крушка out", предупредувања или "крушка неуспех" предупредувања За BMW ТОЈОТА "ФОЛКСВАГЕН" и други автомобили со компјутерски контролирана фарови. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Rectifier Диоди Спречува Моќ Назад Хранење И Прегревање
2. Овие кондензатори се користи во редок случај вашиот автомобил не ја поддржува по пазарот HID фарови. Високо Отпорни На Топлина, Отпорни На Вода За Надворешни Употреба
- Инсталација : ве Молиме следете ги инсталација шемата подолу за да се поврзете оваа декодер поставена на вашиот магла светлина жици систем. Тоа е корисно за возила кои се добие "Треперење" или strobe ефект при инсталирањето на пазарот по КРИЕШЕ колекции . Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Ви благодариме!
. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Товарот отпорник на заобиколат жици е многу топло, ве молиме да се качи на метал. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Превозот
1).com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се КРИЕШЕ Bi-Xenon комплет Предупредување Canceller Canbus Компјутер Предупредување Грешка Canceller Декодер Capacitor
Го КРИЕШЕ порака за Предупредување Порака Canceller исто така познат како КРИЕШЕ Декодер, Предупредување Canceller, се КРИЕШЕ Анти Треперење Capacitor, или Canbus Убиец. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
- Состојба : 100% Сосема Нов W/ Висок Квалитет
- Fitment : се Применува за H1 H2 H3 H4 H7 H8 H9 H10 H11 H13 880 881 889 9004 9005 9006 9007 5202 КРИЕШЕ Светилка со Конекторот, од КРИЕШЕ баласт на акции приклучок, компатибилен со двете 35 W и 55 W КРИЕШЕ Конверзија Колекции
- Материјал : ПВЦ
- Функција :
1. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.

боја:
Црна
Бренд Име:
LI KE MI
Име На Модел:
C7 КРИЕШЕ Декодер
Тип На Објект:
Декодер
Број На Модел На:
C7 Ксенон HID Предупредување Декодер
Напон:
9-16V
Тип:
се криеше светлата додаток
Тип На Објект:
H1 H3 H4 H7 H8 H9 H10 H11 H13 9004 9005 9006 880 итн
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Автомобил Производител:
Сите Автомобили
MOQ:
2 парчиња/многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ