.

.

HDMI VGA DVI Аудио LCD Контролер Одбор За 17.3 LP173WD1 LTN173KT01-A01 N173FGE-L21 1600x900 LCD Екран

HDMI VGA DVI Аудио LCD Контролер Одбор За 17.3 LP173WD1 LTN173KT01-A01 N173FGE-L21 1600x900 LCD Екран

DEN 1334.40
Количина на стоки


LCD Контролер Одбор :
HDMI DVI VGA АУДИО LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD Екран
Текст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.
Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот Сигнал
Standby Модел
Видео Внесување : HDMI DVI VGA
Аудио Влез : HDMI
Аудио Излез : Звучник Конектор
OSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така Натаму
Јазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така Натаму
Одбор Големина : 125mm x 58mm x 17mm
Компатибилен Работа Со :
14inch 1600x900 :
B140 RTN01.0 B140 RW01 V. 0 N140 FGE-L31 LP140 WD2
B140 RTN02 N140 O6 B140 RW02 N140 FGE-L31
17.3 инчен 1600x900 :
LP173 WD1 B173 RW01 LTN173 KT01-A01
N173 FGE-L21 N17306-L02 LTN173 KT02 LTN173 KT03-301
Пакување листа :
1× HDMI VGA DVI LCD Контролер Одбор М. NT68676
1× 40 Pin Сигнал Кабел
1× Тастатура Со Кабел
Превземи Спецификација

Бренд Име:
VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
Општи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри
R

Тие исто така купуваат со овој производ