.

.

Трговија на големо 5 Насоки 90cm/Влакно Чакал Тигар Око Камен Монистра Нерегуларни Тигар Око Камен Лабава Монистра Бесплатен Превозот

Трговија на големо 5 Насоки 90cm/Влакно Чакал Тигар Око Камен Монистра Нерегуларни Тигар Око Камен Лабава Монистра Бесплатен

DEN 740.00
DEN 870.24
-15 %
Количина на стоки

Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
16"/влакно 6mm Бордо гранат лабава монистра одговара шарм хривнија DIY, природата вино црвено гранат скапоцен камен бесплатен превозот САД$ 22. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Повратни информации
* Ние зависи од вашето задоволство да се успее.
Трговија на големо 5 Насоки 90cm/Влакно Чакал Тигар Око Камен Монистра Нерегуларни Тигар Око Камен Лабава Монистра Бесплатен Превозот
Спецификации
Големина : за 5-10мм
Облик : неправилни чакал
Внатрешниот дупка големина : околу 1mm
Количина : 5 насоки(за 90cm/влакно)
Накит тип : лабава монистра
Материјали : тигар око камен
Време на испорака : 3 дена
Плаќање
* Ние го прифаќаме други начини за плаќање.21 /многу
5 групи / многу
Бесплатен превозот 8мм аметист лабава монистра, аметист накит наоди, аметист накит фитинзи, аметист шарм монистра одговара хривнија US$ 20.89 /многу
5 групи / многу
Природни неправилни форма аметист монистра, камен форма аметист лабава монистра одговара шарм нараквица, аметист накит мушка бесплатен превозот САД$ 21.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова.
Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега.53 /многу
5 групи / многу
Моден аметист шарм монистра одговара накит DIY, аметист нараквица, аметист ѓердан, 5 насоки/многу големо бесплатен превозот САД$ 24.32 /многу
5 групи / многу
Трговија на големо 5 насоки 4mm златен песок, камен и монистра одговара нараквица, ѓердан DIY, круг топката glidstone монистра, накит фитинзи, наоди US$ 14.53 /многу
5 групи / многу
Трговија на големо 16"/влакно 4mm круг вулкан камен монистра, заштитна вулкан скапоцен камен, вулкан Лава камен одговара хривнија&ѓердан DIY US$ 16.95 /многу
5 групи / многу
Трговија на големо 4mm чакал гранат монистра, полу-готови гранат монистра одговара накит DIY, неправилни гранат монистра, гранат накит додаток US$ 18.
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
* Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.26 /многу
5 групи / многу
Трговија на големо 4mm слатководни бисери, природни вистински бисери, А2 круг бисери одговара накит, ѓердани DIY, бисери одговара шарм хривнија US$ 26.
* Обично во една поли торба внатре, а потоа во тетрапак надвор.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail(околу 10-20 работни денови за САД) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.21 /многу
5 групи / многу
Природата 6mm аметист лабава монистра, аметист круг монистра, аметист DIY монистра, аметист накит фитинг, виолетова кристал US$ 17.84 /многу
5 групи / многу
Трговија на големо 5 насоки 8мм златен песок, камен и монистра одговара нараквица, ѓердан DIY, круг топката glidstone монистра, накит лабава монистра US$ 16.68 /многу
5 групи / многу
Природни 5 насоки 10мм полу-готови гранат монистра, гранат накит фитинзи, гранат накит fngdings, гранат накит додатоци US$ 38.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Дијаметар:
about 10mm
Објектот Форма:
Блескава Форма
Објектот Тежина:
about 80g
Број На Модел На:
LB546
Бренд Име:
XYTYM
Тежина:
about 80g
Материјал:
тигар око камен
Големина:
about 5-10mm
Внатрешниот дупка големина:
околу 1mm
време на испорака:
3 дена
Minner цел количина:
5 насоки(за 90cm/влакно)
Обликот:
неправилни чакал
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ