.

.

Вакуум Восок Инјектор Накит Кастинг Машина, Накит одлуки алатки & опрема трговија на Големо

Вакуум Восок Инјектор Накит Кастинг Машина, Накит одлуки алатки & опрема трговија на Големо

DEN 14525.00
DEN 16320.00
-11 %
Количина на стоки

#HH-W05 Вакуум Восок Инјектор Опис Висока автоматизација. Лесно да се работи. Дава фини детали и уникатен квалитет и тежина на секој калап. Моќност : 510 W Вакуум време : 0 - 12 дик Восок вбризгување на време : 0 - 12 дик Напон : 220 V/50 Капацитет : 3 килограми Нето wt : 20 кг Димензија : 450 * 310 *450 мм
Тука ние гарантираме за следното, ви Благодариме за вашето внимание.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана.
Ние обезбеди 12 месеци гаранција!
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура, мора да се плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Начин на плаќање
Ние прифаќаме 1.Банкарски трансфер 2.Alipay 3.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи.
Превозот и Ракувањето со
1. Повеќе купувања заштеда план : ве Молиме бидете сигурни дека еден плаќање за секоја од нив ќе го освои. Ние ќе се комбинираат на превозот, кога ќе се направи повеќе купувања.
Понекогаш превозот време потрае малку подолго, поради Локалните испраќање или други причини.
2. Точно и доволно соодветните информации : ве Молиме прикачен вашиот телефонски број кога ќе плаќање, така што ќе може да го објавите вашиот пакет безбедност и непречено. Секогаш бидете сигурни дека обезбеди доволно информации за да ни помогне да се направи без проблеми испорака.
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура,мора да се плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Политика на враќање
1. Враќање пакет мора да биде во оригиналното пакување, сè мора да биде во нова состојба. Недостасува дел или нешто во оригинална состојба, тоа нема да се квалификува за било која наплата. Ние ќе се обезбеди релевантни информации до Ali Express и Alipay, како што шпедитерите' потврда и производи фотографии. Замена и наплата не ќе бидат обработени се додека не се врати објектот примени.
2. Во рамките на гарантниот период, сите размена или отплата поради дефекти кои се слободни (Купувачот е одговорно за превозот обвиненија). Ние секогаш се грижи за вас, нашите ценети купувачи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку . Вашето задоволство е секогаш во нашите врвни предвид.

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
HH-W05
Објектот Висина:
55cm
Објектот Должина:
57cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
40cm
Производ Карактеристики:
вакуум восок инјектор
Накит Алатки & Опрема Тип:
алатка за поставување
Објектот Тежина:
25KG
Објектот Дијаметар:
12cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ