.

.

НИ Големина S-3XL Надгради Квалитетот Јакна Жените Пролет Зимски Капут,Sweatshirt Големи Raccoon Крзно Качулка Жените Облека #број 3002

НИ Големина S-3XL Надгради Квалитетот Јакна Жените Пролет Зимски Капут,Sweatshirt Големи Raccoon Крзно Качулка Жените Облека

DEN 1322.00
DEN 1391.52
-5 %
Количина на стоки

Опис На Производот
Овој грб се многу акции во нашиот магацин,може да се испраќаат надвор во рок од 1-2 дена!
Не hesitae да се купи!
-ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИ-
-ВИСТИНСКИ ДЕТАЛИ-
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.
2. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање
1. Ние прифатиме
големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Сите произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Zip-up
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
BIRDTREE ТБ
Маскирани:
Yes
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
3002
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тежина:
960G
Облека Должина:
Редовни
Состојба:
Brandnew со hangtag
Стил:
Жените Крзно Јака Outwear
боја:
Жолта ,Rosepink,Сина
НИ Големина:
S/M/L/XL,XXL,3XL
Ткаенина Материјал:
Згусне Памук+Крзно
Тежина:
859g(S),1100g(3XL)
Боја Стил:
Природна Боја
Тип:
Cardigans
R

Тие исто така купуваат со овој производ