.

.

RSTAR WP26 TIG ЗАВАРУВАЊЕ ФАКЕЛ 4M должина на кабел М16.*1.5 завртка нишка

RSTAR WP26 TIG ЗАВАРУВАЊЕ ФАКЕЛ 4M должина на кабел М16.*1.5 завртка нишка

DEN 2640.00
Количина на стоки


ИМЕ : WP(СР)-26 26 V 26 F 26 FV 26 P Tig факел МОДЕЛ : WP(СР)-26 26 V 26 F 26 FV 26 P
Производи : ладење на Воздухот
Оценка : 200 A DC / 160 A AC 0.02" да 1/8" electrode
Милер тип
Weldcraft тип
Trafimet тип

Примена:
Tig Факелот
Број На Модел На:
wp26
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ