.

.

13x6in Две Ножеви Најлон Пропелери за Нитро и Бензин Авиони

13x6in Две Ножеви Најлон Пропелери за Нитро и Бензин Авиони

DEN 164.64
Количина на стоки


Спецификации :
⊃2; Големина : 13*6inch/330*153mm
⊃2; Нето Тежина : 51g
⊃2; Внатрешните Кол. за Бленда (Д1) : 6mm
⊃2; Надворешниот Кол. за Бленда (D2) : 27mm
⊃2; Висина (H) : 15mm
Апликацијата Области :
Nitro Авион, Авионски Бензин
Погоден за Следните Nitro Мотори :
⊃2; Две Мозочен Удар, Класа 70
⊃2; Две Мозочен Удар, 80 Класа
⊃2; Четири Мозочен Удар, Класа 70
⊃2; Четири Мозочен Удар, 80 Класа
⊃2; Четири Мозочен Удар, 90 Класа

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
NP1306
Материјал:
Најлон
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
R

Тие исто така купуваат со овој производ