.

.

Висок квалитет 12V BA15s Автомобил led Опашка светилки,предводена 1156 крушка,1141 PY21W P21W BAU15s Автомобил led Пак Сигнал 12vdc бесплатен превозот 2 парчиња/многу

Висок квалитет 12V BA15s Автомобил led Опашка светилки,предводена 1156 крушка,1141 PY21W P21W BAU15s Автомобил led Пак Сигнал

DEN 376.00
DEN 470.40
-20 %
Количина на стоки


1.Тип на производ : 1156-18 SMD
2.Влезен Напон : 12 VDC
3.Моќ Дисипација : 3.24 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 320-400 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.LED Боја : Бела/Red/Сино/Жолта/топло бела/Зелена
7.Светилки носителот : BA15s(1156) други светилка носителот треба да се специфицираат
8.illuminant димензија : Φ18x25mm
9.Тежина : 8.5 г
10.Оперативен Температура : -40~85 C
11.Сертификати : ROHS , CE

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
3w
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
Б15
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
18 компјутери
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Должина:
N
Обликот:
R
R

Тие исто така купуваат со овој производ