.

.

Бесплатен превозот (5 парчиња/многу) 6pin DIN женски машки 2 дупка панел планината конектор адаптер

Бесплатен превозот (5 парчиња/многу) 6pin DIN женски машки 2 дупка панел планината конектор адаптер

DEN 259.20
Количина на стоки

DIN Конектор адаптер 6 Pin панел монтажа
Опис :
Серија : 6 PIN Din конектор адаптер
Стил : 2 дупка Панел монтажа
Состојба : Нова,100% нов,неискористени.
Бесплатен превозот и Висок квалитет!
Internation налози
Купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да се изврши купувањето
Превозот И Ракувањето Со
Јас брод во рок од 2 работен ден по приемот на уплатата. Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.
Брод за АМЕРИКА,нормално превозот трае околу 7-15 работни дена, со следење на број за слободни.
Брод за други земји трае околу 16-28 работни дена, со следење на број за слободни.
Испраќање и Наплата опсег : Ако не ја прими пратката надвор од 35 дена или ќе примите неисправни објект или погрешно објект, pls контактирајте ме преку пошта, и јас ветувам откако ситуацијата е потврдено, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
Се враќа
Тоа е клиенти одговорност да се плати за Враќање превозот надомест под никакви околности. И ние не ќе го прифати враќањето апликација, кога тоа е надвор од 14 дена откако си ја примил пратката. И pls гаранција дека врати објектот треба да биде на неговата оригинална состојба.
Контактирајте Ме
Јас ќе бидам тука да ги реши вашите проблеми,па добредојдовте да контактирате со мене во секое време. И јас ветувам, јас ќе ви одговори во рок од 24 работни бизнис часа.
Нашата цел е да ги задоволи вие како клиент и за возврат се одржи нашата одлична репутација.

Место на Потекло:
CN;GUA
Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување
Пол:
машки да се женски
боја:
Сребро.
Стил:
2 Дупка Панел Монтажа
R

Тие исто така купуваат со овој производ