.

.

година зимски Солидна Збрчкана нога warmers РЕДЕН Број 3347 20 пара/многу

година зимски Солидна Збрчкана нога warmers РЕДЕН Број 3347 20 пара/многу

DEN 4512.00
Количина на стоки


Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Сепак известување беше испратен од страна на продавачот веднаш и follw до акција беше донесена. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо. Дефинитивно ќе се врати.
Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
ОБИЧНО ПРЕПОРАЧУВАМЕ НА НАШИТЕ КЛИЕНТИ ДА ГО ИЗБЕРАТ ЕМС КАКО ПРЕВОЗОТ,КОЈ Е НАЈЕФТИН И БРЗ НАЧИН ТУКА,ОБИЧНО СЕ ПОТРЕБНИ ОКОЛУ 4 ДО 8 РАБОТНИ ДЕНА ЗАВИСИ ОД ЛОКАЦИЈАТА,И ВИЕ ИСТО ТАКА ДА ГИ ПРАТИТЕ НА ИНТЕРНЕТ ПО ПРЕВОЗОТ. Контактирате за било каков проблем при добиете пакет пред да замине на повратни информации.
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите.Оставајќи негативни повратни информации нема да ни помогне и на двете за решавање на проблемот.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Сите продажни доаѓаат со 3-дена квалитет гаранција по пакет примени. Услуги на клиентите е 100% и тоа секогаш е задоволство да се прави бизнис : -) бон****aby ( 174 ) 2012-09-03 10 : 56 : 30 Позитивни ви Благодариме за одлично искуство! Јас не може да го прашате за подобро, точен опис, брза испорака и пријателска услуга. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. jus***еад ( 11 ) 2012-09-04 20 : 52 : 19 Позитивни ви Благодариме за убава производи и за голема услуга! Јас ќе купат од вас повторно! Т*d ( 0 ) 2012-09-03 23 : 24 : 34 Позитивни Совршен nel***rbo ( 3 ) 2012-09-03 17 : 43 : 59 Позитивни голема butle****_can ( 11 ) 2012-09-03 16 : 34 : 29 Позитивни Многу одговорна продавачот, одлична услуга. Ние ќе плати враќање поштарина назад кон вас.
Се врати ставки мора да биде во оригинална и неискористени состојба
Гаранција е НЕВАЖЕЧКА со секое физичко оштетување или оштетени со каков било знак на злоупотреба или Internatiol штета
Враќање на непотребни предмети, бара од купувачот да плати поштенски еден начин.
Позитивни сакам она што јас го добив, многу убав квалитет, брза испорака и флексибилни, многу љубезни услуги на клиентите.
Ние го задржуваме нашето право да не наплата на превозот и ракувањето цена кога предмети се испратени. Совршено!!!! ahf***јони ( 0 ) 2012-09-02 22 : 19 : 36 Позитивни Тета се убави Ke*l ( 2 ) 2012-09-01 19 : 39 : 32 Позитивни одлични производи! Еден***r ( 26 ) 2012-08-31 23 : 13 : 42. А++ Ag***ce ( 4 ) 2012-09-03 15 : 46 : 36 Позитивни Апсолутно СОВРШЕН - но, тогаш, тие секогаш се !!! Одличен квалитет, брилијантен избор на големини & бои, завиткани совршено за продажба на мало и навистина добро спакувани за превозот (ви благодариме ценам дека).
онлајн обично од 8am до 10 ЧАС Пекинг Време,
Контактирате за било каков проблем,обично ние ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа,
Превозот
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата. Грешка беше направена додека стоката беа спакувани.

Тип На Објект:
Нога Warmers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Акрилик
Објектот Должина:
regular
Број На Модел На:
3347
R

Тие исто така купуваат со овој производ