.

.

ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА НОВ СТИЛ ЗА ZENOAH G35L G45L G4K G4LS BK430 G400 3410 4310 G3K BUSHCUTTER IGNITER БЕНЗИНСКИ ТРИМЕР

ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА НОВ СТИЛ ЗА ZENOAH G35L G45L G4K G4LS BK430 G400 3410 4310 G3K BUSHCUTTER IGNITER БЕНЗИНСКИ ТРИМЕР

DEN 1291.00
DEN 1418.88
-9 %
Количина на стоки


ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА НОВ СТИЛ ЗА ZENOAH G35 L G45 L G4 K G4 LS BK430 G400 3410 4310 G3 K BUSHCUTTER IGNITER БЕНЗИНСКИ ТРИМЕР
Ќе одговара на следните ZENOAH МОТОРИ : ЗАМЕНИ ZENOAH/OEM ДЕЛ# : се Вклопува ZENOAH - KOMASTU МОДЕЛИ G35 L BC4310 G45 L G4 LS G400 G4 K BK4302 пила ,ножици,bursh машина и повеќе мотори.
ВКЛУЧУВА : 1 X ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА
Слика може да каже повеќе, тогаш ние можеме да,она што го гледате е она што ќе добиете,Ништо Повеќе или Ништо Помалку! ве молиме бидете сигурни дека тоа може да се вклопат на вашите производи пред купување на тоа.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
G35L G45L G4LS G400 STRIMMER
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ