.

.

Prolux #1582 мала Тежина Големи Ре-buildable Гориво Филтер D4xL50mm за Хеликоптер (Виолетова/Сива/Шампањ/Сина)

Prolux 1582 мала Тежина Големи Ре-buildable Гориво Филтер D4xL50mm за Хеликоптер (Виолетова/Сива/Шампањ/Сина)

DEN 328.80
Количина на стоки


Спецификации : вкупна Должина : 50mm Надворешниот Дијаметар за Гориво Брадавица : Φ4mm Материјал : CNC алуминиум легура
Апликацијата Области :
Погоден за РК модел на хеликоптер
Карактеристики : Опремени со висока прецизност на филтерот за масло, креирање на добри гориво филтер, корисни се за намалување на штета за моторот. Со 3мм дијаметар влезот и млазницата штекер, голем масло проток може да се обезбеди течно масло превоз за моторот.

боја:
Виолетова, Сива, Шампањ, Сина
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PX1582
Color4:
Сина
R

Тие исто така купуваат со овој производ