.

.

Livolo Производство на Бели Кристално Стакло Панел, 2 Банди Компјутер Штекер / Ѕидниот Штекер /Plug Штекер ИС-C792C-11

Livolo Производство на Бели Кристално Стакло Панел, 2 Банди Компјутер Штекер / Ѕидниот Штекер /Plug Штекер ИС-C792C-11

DEN 603.00
DEN 669.60
-10 %
Количина на стоки


Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Livolo
Заземјување:
Не-Заземјување
Стандард:
80mm*80mm*35mm
Број На Модел На:
ИС-C792C-11
Номинална Струја:
10A
боја:
Бела
Температурата На Работа:
-30℃-70℃
Материјал:
Стаклен панел
Големина:
80mm*80mm*35mm
Номинална Напон:
250V
R

Тие исто така купуваат со овој производ