.

.

гориво инјектор пумпа за R4105D R4105ZD R4105AZLD R4105P/ZP серија дизел мотор резервни делови

гориво инјектор пумпа за R4105D R4105ZD R4105AZLD R4105P/ZP серија дизел мотор резервни делови

DEN 9804.00
DEN 10320.00
-5 %
Количина на стоки


Ние може да обезбеди сите видови на мотор делови , како што следува :
Моторот Бренд,
1) Weifang Рикардо : 295/2100,495/4100, R4105,R6105,6113,6126,WD615.
2) Weichai Deutz , сите Кинески бренд дизел мотор
3) Cummins
Мотори делови име,
1. Ail/Гориво Филтер
2. Воздух/Гориво Филтер За Елемент
3.Цилиндар На Главата
4.Цилиндар на главата заптивка
5.Почнувајќи мотор
5. клипот
6.Pison прстен
7.вбризгување на гориво пумпа
8. нафта печат
9.температура на вода, масло, притисок,температурата на маслото метар
10.влезот вентил / издувните вредност
11.Цилиндар лагер
12.цилиндар блок
13.филтер за воздух
14.филтерот за масло
15. поврзување прачка
16. flwheel
17. Внесувањето воздух/Издувни Цевки , и така натаму .
Јас с што навистина им треба , добредојдени тука , ви благодариме !

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
495 K4100D R4105/R6105
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ