.

.

10pais/многу лето нов стил Тенка памучна мрежа бебе sock , бебе sock,girlatws0034

10pais/многу лето нов стил Тенка памучна мрежа бебе sock , бебе sock,girlatws0034

DEN 332.00
DEN 376.80
-12 %
Количина на стоки


100% нов бренд и висок квалитет !!
Карактеристики :
100% тенка памучна и мрежа дизајн
Оваа sock погоден за носење во текот на летото
Светла боја и убава
S oft и здив слободно
Т тој отворањето на sock е лабава и на глуждот не ќе се чувствувате тесни
Pls ве молиме имајте во предвид :
1lot= 10 пара /1 пакување / 5 бои /1 големина
2.Стр закуп кажете ни која големина ќе ви треба или ние ќе ви испратиме мешани големина. txs за разбирање.
3.Секое пакување има пет различни бои, тоа не може да се избере од страна на клиентот,txs за разбирање.

Дете НИ Големина:
3M, 9M, 6M, 18 МИЛИОНИ, 12M, 24M
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
atws0034
Бренд Име:
Ана & Џојс
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ