.

.

Сребрен Тон Алигатор Prong Клип Брошеви со Pin Игла Коса &Brooch Клипови 25мм 30мм Бесплатен превозот

Сребрен Тон Алигатор Prong Клип Брошеви со Pin Игла Коса &Brooch Клипови 25мм 30мм Бесплатен превозот

DEN 575.52
Количина на стоки

Следи за да Добиете Подарок", ве Молиме следете мојата продавница. Кога вкупниот износ постигнување US$5, ќе добие 1 метар рачно изработени памук лента како подарок. "Линда Тим 1 октомври, 2017 Ако кликнете на "следат" копчето на Линда насловна страница за да следите нас, ќе добие 1 метар рачно изработени памук лента како подарок. Ве молиме не заборавајте да оставите порака "јас го следам" кога ставање ред, па подарок може да ви бидат испратени.
Име : Prong Barrettes & Brooch Клипови
1.Материјал : метал
2. Големина : 30мм, 25мм
3. Боја : сребро , исто како слика
♥За употреба : облека,чевли,капи додатоци,дома декоратерите,предмети за Домаќинството adornments,DIY додатоци и било каква цел сакате
.
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Големина:
25mm, 30mm
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Mesh
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Метал Тип:
Железо
Тока Тип:
Клипот Токи
Обликот:
Цвет
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ